Mamy prezentacje,
chcesz je obejrzeć?

Przekonaj się, ile radości i inspiracji może dać Ci tworzenie własnego ogrodu. W stronę Twojego wymarzonego ogrodu krok po kroku poprowadzi Cię Ferdinand Leffler, jeden z najpopularniejszych czeskich projektantów ogrodów. Czeka na ciebie połączenie teoretycznych zasad architektury ogrodowej i praktycznych porad, zgromadzonych przez naszych architektów i ogrodników. Każdej lekcji towarzyszą zadania, inspirujące galerie fotografii i pomoce praktyczne.

Darmowe fragmenty, które dla Ciebie przygotowaliśmy, pochodzą z rozdziału pierwszego „Styl mojego ogrodu” oraz rozdziału „Byliny”, z którego dowiesz się, jakie rośliny wybrać do swojego ogrodu i jak wykonać nasadzenia.

Rozdział 1 – Styl mojego ogrodu

DOWIESZ SIĘ:

 • W jaki sposób będzie odbywał się kurs
 • Jak wygląda pierwsze zadanie
 • Jak mogą wyglądać poszczególne typy ogrodów
 • Czym jest plik PDF „Mój ogród”

Najtrudniejsze zadanie kursu – zmierzenie działki – czeka Cię już w pierwszym rozdziale. Ale bez obaw! Otrzymasz od nas instrukcję wideo, jak to zrobić, oraz papier milimetrowy, która pomoże Ci utrzymać odpowiednie proporcje i skalę. Przygotowaliśmy również przykładowe elementy ogrodu, które możesz wyciąć, pokolorować i przykleić na siatkę. Z takim zadaniem poradzi sobie każdy, nawet osoby niespecjalnie uzdolnione plastycznie!

Rozdział 7 – Byliny

DOWIESZ SIĘ:

 • Czym są byliny i dlaczego są ważne w ogrodzie
 • W jaki sposób byliny mogą ułatwić podział na strefy
 • Jak za pomocą bylin wnieść dynamikę do twojej koncepcji
 • Pokażemy ci unikatowe narzędzie, które ułatwi rozplanowanie sadzenia bylin

Częścią rozdziału jest również konfigurator rabat bylinowych. Po wprowadzeniu parametrów Twojego ogrodu automatycznie wybierzemy dla Ciebie odpowiednie rabaty, zaprojektowane przez naszych architektów. Każda rabata ma własny plan nasadzeń, który ułatwi Ci pracę w ogrodzie.

Krok po kroku w kierunku ogrodu, który ma sens

Ile razy przekopałeś już swój ogródek, zasadziłeś rabatę w nieodpowiednim miejscu, miałeś problem z zapewnieniem
prywatności albo głowiłeś się, w jaki sposób zmieścić w ogrodzie wszystko, o czym marzy twoja rodzina?
Czy nie nadszedł już czas, żeby to zmienić? Z nami uda się to każdemu!

15 godzin filmów

Ucz się we własnym tempie

kilkadziesiąt kombinacji bylin

Wybieraj zgodnie ze swoim stylem i lokalizacją

wsparcie w zamkniętej grupie

Pytaj o co chcesz

materiały bonusowe

Gotowe szablony i pomoce praktyczne

100% SATYSFAKCJA GWARANTOWANA

Możliwość zwrotu pieniędzy

 • Dostęp do kursu przez 3 lata od aktywowacji.
 • Ucz się, kiedy chcesz Wystarczy odpalić filmik.
 • Koniec z metodą prób i błędów. Mając przemyślaną koncepcję oszczędzasz czas, energię i pieniądze.
 • Ciągła motywacja do nauki w formie nowych zadań i inspiracji.
 • Dyskusja z pozostałymi kursantami w zamkniętej grupie na Facebooku.
 • Ekskluzywna wiedza, która do tej pory była domeną architektów projektujących ogrody.

Co sądzą o kursie czescy studenci

W Czechach kurs ukończyło już ponad 4 000 zadowolonych studentów. Razem z nami przyjrzyj się, ile satysfakcji sprawił im kurs i jak wyglądają wyniki ich własnych projektów. Więcej inspiracji przesłanych przez naszych kursantów znajdziesz w zakładce OPINIE

Bardzo cieszy mnie fakt, że będę aktywnie uczestniczyć w tworzeniu ogrodu. Proponowane rabaty bylinowe są świetną inspiracją i właściwie prostą „książką kucharską”, jak to zrobić.

Simona S.

Możliwość tworzenia własnego ogrodu w trakcie kursu, w rzeczywistych skalach, z uwzględnieniem jego rzeczywistych właściwości, jego DNA, rysowanie i poznawanie technik architektury ogrodowej z Waszą pomocą… Niesamowite, niepowtarzalne!

Jana Z.

Zbudowaliśmy nowy dom, ale na razie wokół jest tylko glina. Chciałabym mieć jasną koncepcję tego, jak będzie wyglądał ogród, ale nie wiem, od czego zacząć. Rozważałam kontakt z architektem krajobrazu, ale mam ochotę popracować samodzielne nad projektem ogrodu. Mam nadzieję, że z tym kursem uda mi się stworzyć jasną koncepcję. Kurs jest bardzo dobrze zorganizowany i praktyczny.

Martina P.

Prawdopodobnie sama nie zmusiłabym się do planowania ogrodu. To jest dokładnie to, czego potrzebuję. To właśnie popchnęło mnie dalej.

Jana T.

Bardzo mi się podoba prowadzenie kursu, który krok po kroku prowadzi nas do znalezienia własnego stylu, uporządkowania priorytetów i do opracowania własnej koncepcji ogrodu. Filmy są zrozumiałe, oferują wiele inspiracji i przykładów, a jednocześnie kurs umożliwia indywidualne podejście do tworzenia ogrodu.

Viola S.

Ten kurs to systematyczne tworzenie wymarzonego ogrodu. Wybieram tylko to, co mi się podoba. Wybieram dokładnie tak, by wszystko miało sens i by uniknąć niepotrzebnych błędów. To oszczędza mi czas i pieniądze.

Pavla H.

Możliwość powrotu do kursu w każdej chwili, możliwość dokonania zmian, po prostu mogę pomarzyć i żyć swoim ogrodem.

Eva K.

Przez długi czas zastanawiałam się nad koncepcją ogrodu i czułam się bezradnie, bo mi nie wychodziło. Ale nareszcie mam wrażenie, że kurs prowadzi mnie we właściwym kierunku i że wspólnie z wami uda mi się stworzyć koncepcję ogrodu!

Petra L.

To doskonały przewodnik dla poczatkujących, dzięki któremu uda ci się przemyśleć i zaplanować swój ogród. Wymaga to oczywiście zaangażowania, czasu i koncentracji, ale wynik jest tylko twój! Nawet najlepszy architekt krajobrazu nie potrafi zajrzeć do twojej głowy i nie potrafi czytać w myślach. Możesz zmaterializować swoje pomysły, ponieważ naprawdę to potrafisz!

Jitka K.